Ochrana osobních údajů

 1. Souhlasem s tímto ustanovením dáváte souhlas se zpracováním vašich dat a údajů uvedených níže.§ Ochrana osobních údajů :Pro přihlášení do hry se shromažďují údaje, které vedou k jedinečnému rozeznání každého uživatele. Provozovatel používá tyto informace ve shodě se svým Prohlášením o ochraně údajů a podle přísných ustanovení aktuálních zákonů ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů

  (dále jen „zákon o ochraně osobních údajů“) a ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady

  (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a poučení

  subjektů údajů (dále jen „GDPR“) zpracovávala tyto osobní údaje: Emailová Adresa, Uživatelské jméno, IP Adresa, Heslo. Veškeré tyto informace můžete vidět po přihlášení na webu v sekci „můj účet“.

  Kompletní smazání dat z databáze je možné po zaslání žádost na email [email protected]

  INFORMACE KTERÉ SHROMAŽĎUJEME:

  Veškeré informace naleznete po přihlášení na webu v sekci můj účet.

  1) Emailová Adresa – Email slouží k registraci účtu, potvrzování změn, ke kterým na účtu dojde, obnově zapomenutého hesla, a lze přes něj řešit reklamace, kde slouží jako jeden z identifikačních bodů pro platbu.

  2) Uživatelské jméno – UserID – Je veřejné a nejedná se o osobní údaj, jde o identifikátor na webu mezi ostatními uživateli. Dále slouží k přihlášení na váš herní účet.

  3) IP Adresa – Logujeme IP adresy, ze které se uživatel přihlásí na účet, tento údaj je využíván z důvodu zabezpečení účtu, které umožní přihlášení na účet pouze z vaší IP adresy, dále je využívána proti podvodům proti pravidlům hry kdy si uživatel založí větší množství účtů a zneužívá jich ve svůj prospěch nebo k poškození ostatních uživatelů.

  4) Hesla – Abyste se mohli připojit na svůj účet musíte znát přístupové heslo, které si sami vytvoříte při registraci, uživatel je seznámen s tím, že heslo by mělo být unikátní a nejlépe by mělo obsahovat speciální znaky, aby v případě úniku dat nebyl uživatel nijak ohrožen.